Sepetim
Toplam : 0 ₺

Kategori

Çok Satanlar

BEEK BC-FO-9LCSC-05 5m LC-SC FİBER PATCH,SM 9/125

BEEK BC-FO-9LCSC-05 5m LC-SC FİBER PATCH,SM 9/125
BEEK BC-FO-9LCSC-05 5m LC-SC FİBER PATCH,SM 9/125
BEEK BC-FO-9LCSC-05 5m LC-SC FİBER PATCH,SM 9/125
BEEK BC-FO-9LCSC-05 5m LC-SC FİBER PATCH,SM 9/125
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Aynı Gün Kargo!
₺265₺ ₺205₺
Kargo Süresi Tahmini 24 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI 0
MarkaBeek
ModelBC-FO-9LCSC-05
TipiFiber Optik Patch Kablo
CAT Kablo StandartıYok
Kablo Uzunluğu5 m
Kablo RengiSarı - Beyaz - Mavi
Kablo İzolasyonu (Zırh)Var
AWG NO:Duplex
Yangında Tehlikeli Gaz ÇıkarırHayır
Konnektör 1LC
Konnektör 2SC
Konnektörler Erkek/DişiErkek
Garanti2 Yıl
MarkaBEEK
Garanti Bankası
Garanti Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 107.5 215
3 71.67 215
4 53.75 215
5 43 215
6 36.67 220
7 31.43 220
8 27.5 220
9 24.44 220
10 22.5 225
11 20.45 225
12 18.75 225
Yapı Kredi Bankası
Yapı Kredi Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 107.5 215
3 71.67 215
4 53.75 215
5 43 215
6 36.67 220
7 31.43 220
8 27.5 220
9 24.44 220
10 22.5 225
11 20.45 225
12 18.75 225
İş Bankası
İş Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 107.5 215
3 71.67 215
4 53.75 215
5 43 215
6 36.67 220
7 31.43 220
8 27.5 220
9 24.44 220
10 22.5 225
11 20.45 225
12 18.75 225
Akbank
Akbank
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 107.5 215
3 71.67 215
4 53.75 215
5 43 215
6 36.67 220
7 31.43 220
8 27.5 220
9 24.44 220
10 22.5 225
11 20.45 225
12 18.75 225
Finans Bankası
Finans Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 107.5 215
3 71.67 215
4 53.75 215
5 43 215
6 36.67 220
7 31.43 220
8 27.5 220
9 24.44 220
10 22.5 225
11 20.45 225
12 18.75 225
HSBC
HSBC
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 107.5 215
3 71.67 215
4 53.75 215
5 43 215
6 36.67 220
7 31.43 220
8 27.5 220
9 24.44 220
10 22.5 225
11 20.45 225
12 18.75 225
Ziraat Bankası
Ziraat Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 107.5 215
3 71.67 215
4 53.75 215
5 43 215
6 36.67 220
7 31.43 220
8 27.5 220
9 24.44 220
10 22.5 225
11 20.45 225
12 18.75 225
Halk Bankası
Halk Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 107.5 215
3 71.67 215
4 53.75 215
5 43 215
6 36.67 220
7 31.43 220
8 27.5 220
9 24.44 220
10 22.5 225
11 20.45 225
12 18.75 225
0
Destek & Satış?

Whatsapp Destek Hattı

whatsapp icon